top of page
No events at the moment

מי אני? 

אני אמנית פעילה ורב תחומית, הצגתי בארץ ובעולם. בין היתר בצבע טרי, בינאלה לאמנות בטוקיו, MOCAK בפולין, מוזיאון חיפה ועוד. זכיתי בקרנות והפקתי מאפס פרויקטים שמחוברים לאנשים, בכל רחבי הארץ; עיקר עבודתי הוא צילום סטילס. באור טבעי. אני אוהבת את מושאי הצילום שלי ומאמינה שיופיו הפנימי של המצולם ניבט בזה החיצוני. ואת זה אני חושפת בתמונות שלי. 

בנוסף, ערכתי, כתבתי, הפקתי וצילמתי במהלך חמש שנות עבודה ב-ynet, ניהלתי אדמיניסטרטיבית והייתי ע. דוברת תנו לחיות לחיות, ערכתי וכתבתי תוכן עד הירח ובחזרה.  

אני בעלת תואר ראשון (אוניברסיטת תל-אביב) ושני בגיאוגרפיה, עם התמחות בתכנון עירוני (האוניברסיטה העברית). בוגרת התכנית ללימודי המשך באמנות, המדרשה לאמנות בית ברל.

ממליצים על ההרצאה! 

* שיחה כנה, מצחיקה, ומעוררת מחשבה. אפילו כצופה הרגשתי שותף פעיל ברגע אינטימי באופן מפתיע שנרקם בין דפנה והקהלהרצאה מעניינת ומצחיקה על חופש, אמנות ודפנה *  ההרצאה של דפנה ״לא עומדת במקום״ הייתה מרתקת מצחיקה וגורמת לחשוב על החיים ועל התרבות שלנו, בצורה אחרת. דפנה חיה חיים מעוררי השראה ושונים מכל מה שאתם מכירים… * ממליצה בחום להקשיבהרצאה מעניינת מאוד, מצחיקה ונוגעת ללב * ממזרה :) ממליצה בחום! סיפור לא שגרתי על אמנות בתים אנשים ומה שביניהם :)

ההרצאה שלי​ -לא עומדת במקום 

נעים מאד! אני דפנה טלמון

אני היפר אקטיבית, את האבחון עשיתי בגיל 36 אחרי שני תארים ואינספור שינויים. והאנרגיה שלי לא נגמרת, כמעט אף פעם. אני דוברת את שפת החיות - במשך כמעט ארבע שנים, נדדתי ללא בית, כפט סיטר לכלבים, חתולים ו-3 תרנגולות. אני הרפתקנית. וזה דלק וחומר הבעירה לרבים מהפרויקטים שלי שיוצאים בסוף לפועל. אני חיה במסלול אישי שלא תמיד חופף את מסלול הצ׳ק ליסט המוכר. ואני אוהבת מאד את המשפחה שלי, החברים שלי והכלבה שלי בילי. 

ומסתבר לי שאני תוהה מהו חופש ואיך אפשר למצוא אותו.

על ההרצאה -

 מהו חופש ואיך הוא קשור ל-50 חתולים, 43 כלבים ואוטו גלידה?

לאחר למעלה משלוש שנות נדודים, תוך חיפוש אחר אורח חיים חופשי, חשתי שעלי לנסח מנגנון חדש שישחרר אותי ושבתי לגור בבית. אלא שהרצון להיות חופשיה, הוביל אותי למחשבות על המשקולת שאני נושאת על צווארי – ציוד, רכוש וחפצים שמגדירים אותי ואת חיי, שכבר לא נחוצים לי. עם ההבנה הזו, התחלתי בעבודת תיעוד סיזיפית, שבסופה ערכתי לחפצים ׳משפט׳ בו החלטתי מה נשאר איתי וממה אני נפרדת. הפרידה מהחפצים הפכה לאקט אמנותי שגרם לאחרים לקרוא לי לעבור איתם את התהליך – בשיחה, צילום, תיעוד בביתם, שבסופו יצאתי עם ארגז החפצים שהם שחררו מעצמם.
השחרור והמעבר המחודש למגורי קבע הבהירו לי את מה שכבר ידעתי – "אני לא מתבייתת. מעולם לא חשתי בבית, באף בית".

 

ואז שלל אירועים קטנים וגדולים גרמו לי לחשוב על התחנה הבאה. מסע.

בדיוק באמצע החיים אני שוב אורזת, נפרדת מחפצים וחברים, ועומדת לצאת לדרך. לא ברור לאן או לכמה זמן. אבל החופש קורא לי.

אם כן מהו בית? מהו חופש? בהרצאה מרתקת אני מעלה שאלות הנוגעות לאורח חיים, לתרבות השפע, למינימליזם, לרגשות העולים מגיבוב חפצים, לתחושת שחרור, לחלומות ולהגשמה. 

למי ההרצאה הזו מיועדת? 

אם יש לכם זיק בעיניים ויצר הרפתקנות, אם אתם בדרך להגשמת חלומות או דווקא מחפשים השראה וזריקת אומץ. אם אתם רוצים לשמוע הרצאה מרגשת, אישית ומלאת הומור ואם אתם רוצים ממש תיכף לצאת בעצמכם לדרך. 

רוצים להזמין אותי להרצאה (בארגון שלכם/בסלון שלכם/במתנס?

תודה! אצור איתך קשר בקרוב

bottom of page